Садочок Української Академії створено для максимально комфортного перебування і розвитку діток від 6 тижнів до 5 років протягом повного дня.

Садочок працює з 6:30 ранку до 6:30 вечора

Триповерхова будівля має просторі ігрові кімнати, дитячі санвузли, спортзал, актовий зал та їдальню.

Маємо власну закриту територію, де на свіжому повітрі дітлахи можуть весело і безпечно проводити час на ігровому майданчику.

Ми дуже уважно ставимося до харчування малюків, дітки їдять за спеціально розробленим п’ятиразовим меню “українська кухня”.

 Наш персонал – це україномовні вчителі  з вищою освітою та педагогічним досвідом.

Садочок має понад 20 занять на тиждень серед яких розвиток дрібної моторики та образного мислення, підготовка до школи, англійська мова, розвиток мовлення, письмо, читання та математика, музика, малювання, ліплення, казкотерапія, аплікації, конструювання. Все це входить у вартість оплати.

Для навчання використовуємо українську освітню програму для дошкільнят “Я у Світі”, затверджену Міністерством Освіти України, та Creative curriculum – для успішного приготування дітей у kindergarten. Навчання проводиться українською та англійською мовами.

За кожну вікову категорію (0-1 роки, 1-2 роки, 2-3 роки, 3-4 роки, 4-5 роки,) відповідає 2 вихователі, які не лише є кваліфікованими педагогами, а ще й досконало володіють особливостями розвитку даного віку.

Також у садочку діє група продовженого дня для молодших школярів віком 6-13 років.

Діти можуть ефективно підготуватися до школи, а також весело і творчо провести час.Вчителі допоможуть школярам у приготуванні домашнього завдяння та залучать до творчих проектів за програмою Cincy. Транспортування до школи та зі школи.

Ми прагнемо виховати здорових, щасливих, вільних особистостей!

Ласкаво просимо до нас!

⇒ ВІРТУАЛЬНИЙ ТУР

⇒ РЕЄСТРАЦІЯ ТА ФОРМИ

⇒ АДРЕСА ТА КОНТАКТИ

Child Care Food Program

Picture

This facility participates in the federally funded Child Care Food Program, and meets USDA nutrition requirements for meals served.