Дорогі друзі, здається ще зовсім недавно Українська Академія відчинила свої двері для наших дітей і ось вже 6 вересня святкуємо першу річницю заснування!

Це був дуже активний для нас рік, повний нового досвіду, чудових подій і, звичайно, випробувань. Але всі разом – батьки та команда Української Академії – ми довели, що гідні мати свій власний український навчальний заклад тут, в Клівленді, у США, де наші діти зростатимуть і навчатимуться українського – мови, культури, традицій, в затишку та оточені турботою і любов’ю.

До цього ми йшли цілих 7 років! 4 роки діяв домашній садочок. Та ось вже рік діти навчаються у Садочку на повний день, у великій будівлі та просторих приміщеннях.

Наш персонал – це україномовні вчителі  з вищою освітою та педагогічним досвідом. Діти вивчають українську та англійську мову, математику, природознавство, історію рідної України та багато іншого. Для навчання використовуємо українську освітню програму для дошкільнят “Я у Світі”, затверджену Міністерством Освіти України, та Creative curriculum – для успішного приготування дітей у kindergarten.

Для дітей та їхніх батьків проводяться різноманітні дитячі святкування. Українська Академія є місцем, де наші прекрасні вихователі створили для дітей справжню, щиру родинну атмосферу.

Найголовніше, чому ми намагаємося навчити наших дітей – це бути щасливими, вміти висловлювати та відстоювати власну думку, вміти бути справжнім другом та ладнати з однолітками, любити навчатися і жадати пізнавати світ, радіти від того, що у тебе щось вийшло і ти чогось досягнув. Ми не хочемо виховувати “зручних” дітей, ми прагнемо виховати здорових, щасливих, вільних особистостей!

Ohio’s Child Care Department оцінив наші старання. Минулий навчальний рік, який підходить до завершення, ми працювали під “Provisional license”, який надається садочкам на 12 місяців. Тому, що ми успішно пройшли всі перевірки та тестувавання і повністю відповідаємо вимогам Ohio’s Child Care licensing rules and laws”, нам надали ПОСТІЙНУ ЛІЦЕНЗІЮ! Ця подія є великим досягненням для всіх нас! Все це завдяки нашій чудовій команді педагогів, адміністраторів, вихователів, батьків та всіх вас, хто підтримує нашу ініціативу!

 У Центрі Дитячої Творчості  при Українській Академії діти можуть знайти собі заняття до душі. Для них організовані різноманітні гуртки та секції: танці – спортивні, гімнастика, музика, мистецтво, спорт та ін.

Все більше дітей відвідує Садочок та Центр Дитячої творчості Української Академії і наше приміщення вже не поміщає всіх бажаючих! Тому найближчим часом ми відчиняємо новий філіал за адресою 1480 PEARL RD.BRUNSWICK, OH 44212

Вже триває реєстрація у Садочок на повний день для дітей віком 2-12 років, та в студії і гуртки Центру Дитячої Творчості !

Тож ділимося з вами цими радісними радісною новинами і ДЯКУЄМО кожному за Вашу підтримку і довір’я! Попереду нас чекає новий успішний рік!

Галина Дутка, засновник ” Української Академії”